NOWOŚĆ – EKO kalendarze!

Podążamy z duchem czasu i… powracamy do korzeni! Kalendarze EKO to nowość w naszym sklepie.
Kalendarz jednodzielny jest niezwykle praktyczny i poręczny. Posiada trójdzielne kalendarium z zaznaczonymi imieninami i ważnymi świętami. Wykonany na ekologicznym papierze z certyfikatem FSC.
SPECYFIKACJA:
Produkt: Kalendarze JEDNODZIELNE EKO
Rodzaj: Kalendarz JEDNODZIELNY z płaską główką
Format: 300 mm x 475 mm
Papier: 300 g – EKO BRĄZ
Główka i plecki stanowią całość

NOWOŚĆ – Szyba antywirusowa

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację związaną z koronawirusem oraz liczne zapytania z Państwa strony poszerzyliśmy naszą ofertę.
W trosce o Wasze bezpieczeństwo jak i nas wszystkich priorytetem naszej produkcji stały się osłony na lady. Wykonujemy je z pleksi bezbarwnej o grubości 6 mm, co daje bardzo elegancki wygląd, a jednocześnie zabezpiecza przed rozsiewaniem zarazków i bakterii, separując osoby rozmawiające między sobą. Instalacja takich przegród jest bezinwazyjny, co daje możliwość ich demontażu bez
uszkodzeń mebli.

Więcej informacji:
tel. 17 85 90 126; e-mail: bok@art-studio.com.pl

SZYBKO – TANIO – BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że specjalnie z myślą o Państwa wygodzie uruchomiliśmy nowoczesny i łatwy w obsłudze sklep internetowy sklep.art-studio.com.pl. Znajdą w nim Państwo niemal pełny asortyment oferowanych przez nas produktów w atrakcyjnych cenach.
Serdecznie zapraszamy do składania zamówień online.

Więcej informacji:
tel. 17 85 90 126; e-mail: bok@art-studio.com.pl

dav
dav

Świecące litery 3D

Prace nad oznakowaniem nowego budynku MTU zostały zakończone. Wyprodukowanie tak dużych liter świecących trwały kilka dni, ale jak zwykle udało się je bez problemów zamontować.

Pomimo dużego rozmiaru i odległości z jakiej będą na co dzień oglądane wykonanie jest bardzo precyzyjne i estetyczne. Jest to oczywiście zasługa pracy rąk naszych specjalistów, jednak mocno wspierana przez zaawansowane urządzenia CNC do produkcji liter w jaki w zeszłym roku wyposażyliśmy Naszą firmę.

KREATYWNA REKLAMA Z RZESZOWA

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy
na wszystkie pytania i doradzimy :)